MesDarom draugai kviečia: Eko Banga
Mes keliame ekologinę bangą!
Sukūrėme ekologinių kultūrų Tymo turgelį Užupyje. Per metus laiko Tymo turgavietė tapo ne tik sveikų, ekologiškų ir natūralių maisto ir buities produktų pardavimo ir pristatymo vieta, bet ir sveiką gyvenseną propaguojančios bendruomenės susitikimų, naujausių eko technologijų bei ne maisto produktų ir paslaugų pristatymo, diskusijų erdve.
Atėjo laikas žengti naują žingsnį – pradėjome kurti nuolat veikiantį eko-švietimo ir informacijos centrą, eko paslaugų ir produktų kūrimo ir distribucijos vietą. Centro veikla apima įvairių konferencijų, seminarų, mokymų, parodų organizavimą, įvairią švietimo ir edukacinę, koncertų ir meno mugių veiklą. Šis centras lokalizuojasi PC „Gedimino9“, 4a. erdvėse.
Užupio antikvariatas, suformavo erdvę, kurioje galima ateiti, bendrauti, dalintis idėjomis, ir kur greitai įsikurs eko leidinių biblioteka. Taip pat suformavome parodinę/prekybinę erdvę, kuri padaryta iš šieno kitkų ir iš centre atlikusių lentynų. Vaikų erdvėje galima žaisti medinėmis kaladėlėmis, kurias padovanojo „Baroca“, čia vyksta įvairūs būreliai vaikams – žongliravimas su „Smaragdo miestu“, muzikos ir dailės pamokėlės vaikučiams su „Debesėliais“, pasakų popietės su knygynu „Vaga“, taip pat dekupažo, vilnos vėlimo kursai. Vyksta eko teatro repeticijos. Formuojama eko leidinių skaitykla, kurioje jau galima rasti „Gero skonio“ žurnalo numerius apie ekologiją. Ruošiame spinta, kurioje bus perskaitytų knygų knygynas „Sena.lt“. Vyksta daug šviečiamųjų paskaitų, lapkričio mėnesį galėsite sužinoti apie eko architektūrą, moters sveikatos ekologiją, klimato kaitą, sveiką maistą ir daug kitų įdomių bei vertingų dalykų.
Draugaukite su mumis facebook‘e: Eko Banga ir skaitykite www.ekobanga.blogas.lt, susisiekite su mumis 8 614 41710, rašykite sn.agne@gmail.com.
Kviečiame jungtis ir kartu kelti BANGĄ!






