„DAROM“ INICIATYVŲ MĖNUO

2020-06-04

Štai ir prabėgo dar vienas iniciatyvų mėnesis. Kaskart prasidėjus naujiems metams, naujam sezonui, mėnesiui, naujai savaitei ar dienai, susimąstome, kas įvyko praėjusį ir galbūt iškeliame sau naujus tikslus. Tai palengvina mūsų rutiną, taip lengviau susikoncentruojame į tikslus, tačiau visiškai susikoncentruoti į tokius atspirties taškus nereikėtų. Jei jau kilo mintis ir pradėjote galvoti apie tvarką namuose ar aplink esančioje gamtoje, nereikia laukti specialios progos.  Leistis į iniciatyvas ir darbus su pilna energija ir daryti tai, kas pradžiugina gamtą, mus pačius ir aplinkinius – nuostabu. Tai įrodė aktyvi ,,Darom” bendruomenė!

 

Gegužė – ,,Darom“ iniciatyvų mėnesis baigėsi, tačiau tikime, kad iniciatyva ir noras tvarkytis bei padėti gamtai būti švaresnei išliks su visais iniciatyvos dalyviais dar ilgus metus ir vis stiprės. Galime pasidžiaugti visomis vietomis Šiaulių, Panevėžio, Kuršėnų, Rokiškio, Kauno, Joniškėlio, Tauragės, ir tikime, kad daug kitų rajonų, kuriuose gyventojai ir bendruomenės patys, savo iniciatyva, tvarkėsi ir ženkliai sumažino šiukšlių kiekį nugulusį ant žemės! 

 

Tvarkytis malonu ir smagu, o rezultatas – matyti savo ir kompanijos rankų dėka švarią ir gražią gamtą – atperka viską! Kad tvarkytis būtų dar smagiau – iniciatyvas palaiko ir motyvuojančius prizus įsteigia ,,Žaliasis Taškas”, ,,Knitter Bag” ir ,,Utenos trikotažas”. Prizai – puikūs: maišeliai, rūšiavimo maišai, apsauginės kaukės. Rūšiuoti su ,,Žaliojo taško” maišais bus tikrai daug paprasčiau ir maloniau. ,,Knitter Bag” stilingi maišeliai leis sutaupyti pinigų, išleidžiamų vienkartiniams maišeliams, ir kasdien gražiausių gėlių puokštė bus juos nešiojančių žmonių rankose. ,,Utenos trikotažo” dovanotos kaukės apsaugos nuo viruso, nemalonių kvapų, dulkių ir purvo tvarkantis. 

 

Padėkime gamtai ir toliau tapti švaresnei, nebijokime keisti savo įpročius, ir žengti, kad ir mažus, bet tvirtus žingsnius link švaresnės ir tvaresnės aplinkos.

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom