AUKOK “DAROM 2020”!

2020-03-18

Akcija “DAROM 2020” ir “DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ” – organizacine prasme yra sudėtingi projektai, vertinant ne tik Lietuvos, bet ir pasauliniu mastu. “DAROM”  komanda koordinuoja 60 savivaldybių, 550+ seniūnijų, 3.000+ seniūnaitijų ir 10.000+ bendruomenių, o pagrindinės akcijos metu – 200-300 tūkst. savanorių. Nuo 2008-ųjų, jau tryliktus metus vykstantis, masinis aplinkos tvarkymo renginys šiais metais taps pradžia projekto, kurį įvykdę, tapsime pirmąja šalimi pasaulyje 100% išvaliusią savo teritoriją nuo šiukšlių!

 

Pagrindiniai „DAROM“ lėšų šaltiniai: žmonių aukos, įmonių aukos, 2% nuo GPM, parama iš geranoriškų savivaldybių, fondų lėšos. Tik turėdami šiuos pinigus galime skleisti idėją Lietuvos žmonėms įvairiais reklamos kanalais, kviesti juos tvarkytis, samdyti darbuotojus, kurie kuria ir organizuoja „DAROM“ akciją.

 

PAREMDAMI „DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ!“ Jūs tiesiogiai prisidedate prie didžiausio mūsų istorijoje šalies aplinkos sutvarkymo. Net nedidelė Jūsų auka gali padėti surinkti reikiamą pinigų sumą ir iki 2021-ųjų sutvarkyti visą Lietuvos teritoriją iki galo! Tai išties ambicingas tikslas, kurį įmanomą pasiekti tik jei visi kartu susivienysime ir priimsime šį iššūkį! Mažiausia ir greičiausia 2 eur. auka – norėdami ją skirti skambinkite arba siųskite sms su tekstu DAROM 2020 tel. 1406 arba pasirinkite bet kokį kitą Jums tinkantį būdą nurodytą žemiau. Taip pat galite tapti “Darom” savanoriais arba tvarkytinų vietų žymėtojais ir tokiu būdu tiesiogiai prisidėti prie mūsų gražios šalies sutvarkymo!

 

GALIMI PARAMOS BŪDAI: 

 

  • Skambindami ir rašydami trumpąsias žinutes su tekstu DAROM 2020 numeriu 1406 (2 eur) 
    • Įsigydami paramos bilietą
    • Aukodami norimą sumą – Parama per Paysera:
    • Kas mėnesį skirdami mums norimą sumą Patreon platformoje –
  • Skirdami Mums 1,2% GPM
  • Tapdami savanoriais 
  • Tapdami “DAROM” žymėtojais 

 

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom