Darom 2020

“DAROM” 2020

 

Jau tryliktą kartą vyks kasmetinė, didžiausia mūsų šalyje, masinė aplinkos tvarkymo akcija „DAROM 2020“. Šių metų „DAROM 2020“ tikslas lieka toks pats, kaip ir praėjusių: su dideliu savanorių būriu sutvarkyti kuo daugiau šiukšlių taškų, būtinai rūšiuoti surinktas atliekas, išvalyti miestus, miestelius, parkus, miškus, vandens telkinių pakrantes.

 

Tačiau šių metų akcija taps neeilinio projekto pradžia – „DAROM“ IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ! Projekto tikslas – per 1,5 metų laikotarpį išvalyti “DAROM” žymėtojų užfiksuotas vietas, visuose 65.000 km2, kiekviename km2, Lietuvos teritorijos, ten kur fiziškai ir teisiškai įmanoma tai padaryti. Tam mums prireiks virš 10 000 savanorių.

 

 

„DAROM“ IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ! projekto tikslas su visos Lietuvos gyventojų, savanorių ir “Darom” žymėtojų pagalba išvalyti žemėlapyje pažymėtas vietas nuo šiukšlių, kad gyventojai ir čia atvykę svečiai galėtų mėgautis šalies, jos gamtos, miestų, vandens telkinių grožiu! Kad niekur neliktų šiukšlių! Kad visi šią žemę mylėtų taip, kaip mylime mes!

 

Kviečiame visus prisijungti prie „DAROM“ žymėtojų komandos ir pažymėti tvarkytinas vietas – tiek atokesniuose, tiek lengviau pasiekiamuose Lietuvos kampeliuose. Galite registruotis “Darom” žemėlapio svetainėje ir žymėti jums žinomas tvarkytinas vietas. Tik su Jūsų pagalba galime žinoti, kur ir ką mums dar reikia sutvarkyti. Žinodami šiukšlinas vietas, jų dydį – su savanorių, savivaldybių, bendruomenių, įmonių pagalba, galėsime jas išvalyti!

 

Tikimės, kad akcijos data nekis dėl koronaviruso (COVID-19). Tačiau jeigu tai įvyktų, MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie tokius pokyčius.

_________________________________________________________________________

 

Kviečiame visus gyventojus, bendruomenių, bendrijų, organizacijų, įmonių, švietimo ir valstybinių įstaigų, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų, neformalių grupių ir visų kitų įmanomų grupių ar organizacijų atstovus REGISTRUOTIS ir DALYVAUTI „Darom, 2020” akcijoje!

 

DATA

 

“Darom” šeštadienis – pagrindinė akcijos diena visoje Lietuvoje. Pradžia 10:00 val.

“Darom” penktadienis – diena, kai tvarkosi didelė dalis įmonių, mokyklų ir kitų kolektyvų.

Kita diena yra taip pat tinkama, kartu su “Darom” ar individualiai. 

 

VIETA

 

Visą informaciją apie susirinkimo vietas, planuojamą dalyvių pasiskirstymą atsiųsime užsiregistravusiems asmenims ir/ar visų tipų organizacijoms bei grupėms, tad nepamirškite užsiregistruoti!

 

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom