“DAROM“ IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ!

2020-03-18

2020 m. balandžio 18-ąją, jau tryliktą kartą vyks kasmetinė, didžiausia mūsų šalyje, masinė aplinkos tvarkymo akcija „DAROM 2020“. Šių metų „DAROM 2020“ tikslas lieka toks pats, kaip ir praėjusių: su dideliu savanorių būriu sutvarkyti kuo daugiau šiukšlių taškų, būtinai rūšiuoti surinktas atliekas, išvalyti miestus, miestelius, parkus, miškus, vandens telkinių pakrantes. 

 

Kasmetinė akcija taps ir neeilinio projekto pradžia – „DAROM“ IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ! Projekto tikslas – per 1,5 metų laikotarpį išvalyti “DAROM” žymėtojų užfiksuotas vietas, visuose 65.000 km2, kiekviename km2, Lietuvos teritorijos, ten kur fiziškai ir teisiškai įmanoma tai padaryti. Tam mums prireiks virš 10 000 savanorių.

 

Taip pat kviečiame visus prisijungti prie „DAROM“ žymėtojų komandos ir pažymėti tvarkytinas vietas – tiek atokesniuose, tiek lengviau pasiekiamuose Lietuvos kampeliuose. Galite registruotis jau veikiančioje “Darom” žemėlapio svetainėje(paspaudus galima įeiti į žemėlapio tinklapį) ir žymėti jums žinomas tvarkytinas vietas. Tik su Jūsų pagalba galime žinoti, kur ir ką mums dar reikia sutvarkyti. Žinodami šiukšlinas vietas, jų dydį – su savanorių, savivaldybių, bendruomenių, įmonių pagalba, galėsime jas išvalyti! 

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom