Konkursas: ATOSTOGAUK PRASMINGAI

2019-06-27

ATOSTOGAUK PRASMINGAI

Daugelis ilsimės prie jūros, ežerų, upių ar miškuose bei parkuose. Skatiname besidžiaugiant poilsiu į savo veiklas įtraukti ir gamtos švarinimo atrakciją. Kai kas net lygina šiukšlių rinkimą su uogavimu ar grybavimu! Be to, pačiam smagiau poilsiauti gražioje ir švarioje aplinkoje be šiukšlių. O mes norime geradarius ir apdovanoti!

Sudalyvaukite mūsų vasaros konkurse ir laimėkite aplinkai draugiškus prizus – daugkartinių maišelių rinkinį, gertuvę, nešiojamą karštų gėrimų puodelį, bilietus į kiną. Apdovanosime net 5 dalyvius!

KONKURSO TAISYKLĖS:
1. Švarinkite savo poilsio vietas surinkdami šiukšles, ypač plastikines, nepraleiskite pro akis ir smulkiųjų, kartais net daugiau žalos padarančių šiukšlių (gėrimų kamšteliai ir jų žiedeliai, šiaudeliai, nuorūkos ir pan). Jas surūšiuokite ir pasirūpinkite tinkamu sutvarkymu – kad jos atsidurtų rūšiavimo konteineriuose (jei atliekų išrūšiuoti nepavyksta, tuomet buitiniame konteineryje).
2. Įamžinkite tvarkymą filmuodami ar fotografuodami.
3. Siųskite medžiagą (1 video (ne trumpesnis nei 10 s. ir ne ilgesnis nei 1 min.) ar 1 nuotrauką/nuotraukų koliažą) mums į info@mesdarom.lt su tema POILSIAUJU ATSAKINGAI, parašykite savo vardą ir kur tavrkėtės, galima pridėti trumpą aprašymą. Dalyvių lauksime iki rugpjūčio 15 d.
4. Laukite kol įkelsime Jūsų gerą darbą į konkurso albumą ir kvieskite draugus “pamėgti” Jūsų nuotrauką/video.
5. Rugpjūčio 20 d. skelbsime nugalėtojus – daugiausiai “Patinka” surinkusius atsakingus poilsiautojus!

❗️Pastaba: netoleruosime dirbtinai renkamų “patinka” (per užsienio grupes, iš netikrų anketų ir pan.) ir jei kils įtarimų dėl dalyvio sąžiningumo, prizo galime nesuteikti ir perduoti jį kitiems dalyviams.

Su laimėjusiais dalyviais susisieksime elektroninio pašto adresais, iš kurių gausime nuotraukas.

Konkursą organizuoja akcija Darom, Atliekų kultūra ir Coca Cola HBC Lietuva

https://www.facebook.com/events/2294949674098656/

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom