Mobilioji programėlė

Ieškojome tvarių atliekų problemos sprendimų būdų, kurie didintų visuomenės sąmoningumą ir skatintų įsitraukti nelaukiant švarinimosi akcijos. „Mes Darom“ mobilioji programėlė padės suvokti atliekų problemos mastą vizualizuojant surinktus duomenis bei planuoti švarinimosi akcijas.

Kaip tai veiks?

ŽYMĖK
Žemėlapyje žymėkite vietoves, kuriose yra nepageidaujamų šiukšlių (vietiniame rajone ar netoliese esančiose gamtos vietose);

FOTOGRAFUOK
Nufotografuokite ir įkelkite šiukšlėmis užterštos teritorijos vaizdą į žemėlapyje;

NELAUK
Nufotografuotą vietą kviečiame tvarkyti nelaukiant „Darom“ akcijos;

SUTVARKYK
Tik užfiksavus šiukšles, tačiau jų nesutvarkius, ši vieta įtraukiama į monitoringo sistemą. Žemėlapyje ją matantys vartotojai galės sutvarkyti savo iniciatyva ir pažymėti teritoriją, kaip švarią, arba ji bus įtraukta į švarinimosi akcijos tvarkytinų vietų sąrašą.

DALINKIS
Informacija ir šiukšlėmis užterštų vietovių nuotraukomis bus galima dalintis socialiniuose tinkluose, skatinant visuomenės sąmoningumą.

LAIMĖK
Programėlėje šiuo metų diegiama TOP ranking sistema, kuri skatins aktyviai dalintis nuotraukomis ir tvarkymo iniciatyvomis. Vartotojai rinks taškus ir varžysis dėl aukščiausios vietos reitingų lentelėje.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.