Darom 2019 akcijos informacija

Kaip vyksta Darom akcija?

  • – Savivaldybės kartu su seniūnijomis parenka oficialius tvarkomus taškus. Tvarkomų taškų sąrašas skelbiamas čia.
  • – Gyventojai ir bendraminčių grupės iš sąrašo išsirenka norimą tvarkyti vietą, registruojasi ir balandžio 27 d. 10h ateina tvarkytis. Registracija yra prie atskirų seniūnijų ir vyksta iki balandžio 26 d. 00h.

 

– Atliekos bus vežamos tik iš oficialių, patvirtintų taškų! Prašome nesitvarkyti nesulaukus patvirtinimo iš mūsų ar savivaldybės/seniūnijos.

 

– Įmones, įstaigas, organizacijas ir pan. kviečiame papildomai registruotis čia

 

– Jei norite tapti akcijos taško koordinatoriumi, registruokitės čia.

 

– Tvarkomuose taškuose lauks koordinatoriai, kurie išdalins šiukšlių maišus.

 

– Ateidami tvarkytis atsineškite darbines pirštines, vandens, jei turite atsineškite grieblį, atsivarykite karutį. Tai palengvins darbą. Šiukšlių maišų bus, bet galite turėti daugiau jeigu napakaktų.

 

– Greitosios pagalbos vaistinėlė tikrai nepamaišys. Taip pat kviečiame rūpintis savo saugumu ir neimti šukių, švirškštų, kitų pavojingų daiktų. Radus įtartinų, pavojingų daiktų (per akcijas randama ir senų sprogmenų, ir ginklų), stipriai susižeidus skambinkite 112.

 

-Nepalikite vaikų be priežiūros.

 

-Po darbo kviečiame pasidžiaugti darbo rezultatais ir susiorganizuoti suneštinį pikniką. Tik prašome maistą atsinešti savo DAUGKARTINIUOSE induose ir taip nesukurti daugiau atliekų 🙂

 

-Jei norite tvarkyti tašką ne iš sąrašo (Vilniaus mieste tokios galimybės NĖRA. Taip pat Vilniuje negalima atvežti atliekų iš kitų vietų į oficialius taškus), tuomet reikia atliekų paėmimą derinti su savo seniūnija.

 

Mes darom