Seimo Pirmininkas kviečia į akciją „Darom“: išnaudokite šią saulėtą pavasario dieną Lietuvai pažinti

2019-04-19

2019 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia visus Lietuvos žmones balandžio 27 d. prisijungti prie nacionalinės švaros akcijos „Darom“ ir kartu su šeimomis, kaimynais ir bendruomenėmis tvarkyti bendrąsias erdves visoje Lietuvoje.

„Akcijos „Darom“ pristatyti jau niekam nereikia. Daugiau nei dešimtmetį pavasarį pasitinkame tvarkydamiesi ir ruošdami gamtos kampelius prie savo namų šiltajam metų sezonui. „Darom“ – tai išskirtinė proga geriau pažinti savo kaimynus ir draugus bei suvienyti jėgas bendram tikslui. Šiemet registracija į tvarkymo taškus yra lengvesnė nei bet kada anksčiau. Užsiregistruoti tvarkymui galima įvairiose vietose visoje Lietuvoje. Raginu visus – išnaudokite šią saulėtą pavasario dieną Lietuvai pažinti ir mūsų aplinkai gražinti“, – kvietime teigia Seimo Pirmininkas.

„Darom“ akcijos dieną nuo 10 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su Kauno rajono Ringaudų bendruomene tvarkysis bendruomenės centro teritorijoje (Gėlių g. 110A, Ringaudai, Kauno r.).

Balandžio 27 d. nacionalinė švaros akcija „Darom“ vyks jau 12-ąjį kartą. Lietuvos Respublikos Seimas yra nacionalinis akcijos partneris.

Seimo Pirmininko kreipimąsi taip pat galima peržiūrėti paspaudus šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=3H9PS_0f5FI

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. paulius.zeimys@lrs.lt

 

Šaltinis: lrs.lt

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom