Šiandien kovo 20-oji, LAIMĖS DIENA ir mes ją ŠVENČIAME!

2020-03-20

Būtų puiku jei šią dieną, galėtume švęsti tradiciškai: susitikti su visais savo draugais, mylimais ir artimaisiais ir ŠVĘSTI LAIMĖS DIENĄ parkuose, kavinėse, koncertuose, mokyklų klasėse! 

COVID-19 kiek pakoregavo planus ir šių metų Tarptautinė laimės diena – netradicinė. Visi turime susivienyti, laikytis rekomendacijų, likti namuose, turėti kuo mažiau kontaktų, apsikabinimų, rankų paspaudimų su kitais žmonėmis. Viskas tik dėl to, kad mes patys ir mūsų artimieji liktume sveiki! 

 

Kovo 20-oji jau ČIA ir “DAROM” komanda siūlo švęsti ne tik šiandien, bet visą kovo mėnesį! Kviečiame prisijungti ir taip papasakoti mums, “DAROM” komandai, kas Jums yra LAIMĖ

 

Kartais užtenka palikti lauknešėlį prie senos kaimynės durų ar nupiešti jai  paveikslą, kad būtum laimingas. Užtenka ir persodinti gėles. Pasivaikščioti miške ar senamiesčio gatvėmis. Žaisti su mylimais augintiniais. Susitvarkyti namus, spintą, pamirštus stalčius. Vartyti nuotraukų albumus. Klausyti muzikos. Kurti muziką. Fotografuoti. Filmuoti. Piešti. Lipdyti. Šokti. Dainuoti. Vaidinti.  Statyti vaidinimus. Rašyti. Deklamuoti. Žaisti stalo žaidimus. Žaisti kompiuterinius žaidimus. O gal viskas kartu?

 

Nekantraujame sulaukti JŪSŲ LAIMĖS dienos pasakojimų! Siųskite savo Laimės dienos žinutes el.p. komunikacija@mesdarom.lt iki kovo 31 d., o Jūsų Laimės akimirkomis dalinsimės www.mesdarom.lt ir Facebook paskyrose balandžio mėnesį.

 

Trūksta idėjų? Vieną turime mes – tapkite “Darom” žymėtoju ir laikydamiesi visų LR Vyriausybės rekomendacijų dėl COVID-19  eidami pasivaikščioti žymėkite šiukšlinas vietas! Skaityti daugiau… 

Puikią iniciatyvą parodė ir VU studentų ansamblis “Ratilio”, dalinamės jų sukurtu video ir skatiname visus pasekti jų pavyzdžiu, kuriant savo unikalius ir nepakartojamus nuotolinius flešmobus (sąspiečius). 

 

 

DAROM komanda

#DAROM #laimėsdiena #kovo20 

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom