Tapk rėmėju

DIRBDAMI KARTU MES

SKATINSIME SOCIALIAI ATSAKINGĄ ĮVAIZDĮ

Įtraukite į savo verslo etiką socialinius ir aplinkosauginius tikslus. Kartu galime siekti, kad šie tikslai atsispindėtų jūsų įmonės veikloje bei rezultatuose.

KURSIME IŠRADINGAS TURINIO INTEGRACIJAS IR VIEŠINIMO KAMPANIJAS

Kurdami bendrus viešinimo projektus siekiame, kad jie būtų reikšmingi ir jūsų verslui. Mūsų tikslas kalbėti apie tvarumo iniciatyvas, įtraukiant rėmėjų iniciatyvas ir siunčiant žinią apie aplinkai draugiškas jūsų ženklo vertybes.

UŽMEGZIME TVARIĄ PARTNERYSTĘ

Siekiame, kad partnerystė netaptų vien įrašu jūsų įmone tvrarumo atasakitoje. Siekiame ne tik ilgalaikių pokyčių, bet ir ilgalaikių partnerysčių.

PASIŪLYSIME JUMS INDIVIDUALIAI PRITAIKYTUS SPRENDIMUS

Esame tarptautinio judėjimo dalis, tad nesvarbu esate didelė korporacija ar šeimos verslas, siekiame, kad kiekvienas rėmėjas rastų jiems patrauklią partnerystės būdą.

Švari ir tvari aplinka yra mūsų visų rūpestis bei atsakomybė. Tokia filosofija grindžiame ir „Ekonovus“ įmonės veiklą, todėl labai džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti ne tik prie šios kilnios akcijos, bet ir švaresnės Lietuvos kūrimo.

Romas Draskinis, „Ekonovus“ generalinis direktorius

Akcija „Darom“ yra viena stipriausių ir labiausiai sutelkiančių tokio pobūdžio akcijų Lietuvoje. Suprantame kaip svarbu yra tokios iniciatyvos ir kaip svarbu yra skatinti žmones pradėti nuo savęs, kelti jų sąmoningumą, kad tokios inicatyvos būtų ne vienkartinės, o turėtų tęstinumą ir ilgalaikius pokyčius. Akcijos vertybės – bendradarbiavimas, lyderystė, technologijų išnaudojimas bei socialinė atsakomybė – yra itin artimos tam, kuo kasdien vadovaujamės ir mes: esame savo srities lyderiai, kurie savo veikloje intensyviai naudoja išmaniąsias technologijas, siekdami tausoti gamtą.

DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė

Scroll

Svarstai tapti rėmėju? Pasikalbam, ką galime nuveikti kartu.

Rašyk mums labas@mesdarom.lt

Prie akcijos DAROM 2021 prisijungė:

Globėjas:

Rėmėjai:

 

Partneriai:

Draugai:

Informaciniai partneriai:

Akciją inicijuoja:

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.