Tapkite „DAROM“ žymėtoju ir visi kartu “DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ!”

2020-04-17

Galbūt mėgstamo parko pakraštyje matėte paliktų šiukšlių, vaikščiodami miške radote savavališką sąvartyną, o gal tiesiog keliaudami po gražiąją Lietuvą, netikėtai susidūrėte su padangų, buitinės technikos, statybinių atliekų krūvomis? Leiskite visiems apie tai sužinoti!

 

Užfiksuokite rastas šiukšlių sankaupas atsisiuntę mobiliąją programėlę “DAROM” arba pažymėkite jas “DAROM” žemėlapyje. –  Tvarkytinų vietų žemėlapis

 

2020-2022 metai, „DAROM“ akcijai neeiliniai – siekiame pirmieji pasaulyje nuo šiukšlių  išvalyti 100 procentų šalies teritorijos, visus 65 300 km2, ten kur teisiškai ir fiziškai įmanoma tai padaryti. Tikslo įgyvendinimui skirta mobilioji programėlė  „DAROM” – interaktyvus žemėlapis, kurį į savo išmanųjį įrenginį gali įdiegti kiekvienas ir taip tapti DAROM žymėtojų būrio dalimi, bei prisidėti prie švaresnės Lietuvos ateities! 

 

Kartu su „DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ!“ Jūs tiesiogiai prisidedate prie didžiausio mūsų istorijoje šalies aplinkos sutvarkymo. Tai išties ambicingas tikslas! Jį įgyvendinsime,  tik jei visi kartu susivienysime ir priimsime iššūkį:

  • Suburti 10 000+ žymėtojų komandą.
  • Pritraukti 300 tūkst. dalyvių/savanorių tvarkymuisi visoje Lietuvos teritorijoje.
  • Išvalyti visas “DAROM” žemėlapyje pažymėtas vietas.
  • Baigus valymo procesą stebėti ar šiukšlės neatsinaujina.

 

Instrukcija kaip tapti žymėtoju: Žymėjimo instrukcija

 

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom