„UTENOS TRIKOTAŽO” DOVANA „DAROM“- 5 TŪKST. APSAUGINIŲ KAUKIŲ

2020-05-28


Šią savaitę ,,Mes Darom” komandą pasiekė ,,Utenos trikotažo” dovana – 5 tūkst. spalvingų apsauginių kaukių, kurios apsaugos savanorius ir ,,Darom” komandą ne tik nuo viruso grėsmės, bet  ir nuo dulkių, purvo, nemalonių kvapų, kurie yra neatsiejama šiukšlių rinkimo ir aplinkos tvarkymo dalis. 


“Esame gamtos mylėtojai! Utenos trikotažas skiria labai daug dėmesio aplinkosaugai – ekologija, tvarumas ir dėmesys aplinkai plačiausia šių žodžių prasme yra užkoduotas mūsų veiklos genuose. Smagu, kad galime prisijungti prie ambicingų organizacijos „Darom“ planų!” – sako E. Rakauskaitė, ,,Utenos trikotažo” atstovė komunikacijai.


Visos iš ,,Utenos trikotažo” gautos kaukės yra pasiūtos remiantis ,,zero waste” filosofija, panaudojant turimas audinių atraižas ir likučius. ,,Mes Darom” komandai tai itin svarbu, nes švarią Lietuvą galime sukurti ne tik tvarkydami aplinką, bet ir atsakingai vartodami, nekurdami naujų medžiagų, produktų, jei sėkmingai galime suteikti šansą jau turimiems, prikelti juos antram gyvenimui. 


Džiaugiamės ne tik tuo, kad ,,Utenos trikotažas” padovanojo apsauginių kaukių, tačiau ir tuo, kad jų komanda jau ruošiasi prisijungti prie ambicingų „Darom“ planų – tapti žymėtojais, o vėliau ir tvarkyti pažymėtas prišiukšlintas vietas ir taip kartu žengti žingsnius link 100% švarios Lietuvos su ,,Darom iki galo. Išvalom visą Lietuvą!” projektu. 


„Darom“ iš vienos dienos šiukšlių rinkimo ir aplinkos tvarkymo akcijos išaugo į 2 metų projektą ir paskelbė naują iššūkį –
DAROM IKI GALO. IŠVALOM VISĄ LIETUVĄ! 2020-2022 metais sieksime įtraukti pavienius žmones, bendruomenes, organizacijas, valdžios institucijas prisijungti ir nuo šiukšlių išvalyti visą Lietuvos teritoriją, visus 65 300 km2. Įgyvendinus projektą Lietuva taps pirmąja šalimi pasaulyje 100% išvaliusia savo teritoriją! Tikslui pasiekti prireiks ne tik kaukių, todėl raginame visus prisijungti ir tapti DAROM žymėtojų būrio dalimi, jungtis prie iniciatyvų ir talkų, bei tvarkyti jau žinomas prišiukšlintas vietas. 


Prisijungti galite ir Jūs: 

    • Tapdami ,,Darom” savanoriais čia
    • Prisiregistruodami ir žymėdami prišiukšlintas vietas ,,Darom” žemėlapyje čia
    • Tvarkydami jau žinomas prišiukšlintas vietas.
    • Paremdami VšĮ “Mes Darom” Jums patogiausiu būdu čia

Remiantis LR Vyriausybės rekomendacijomis, dėl COVID-19 padėties, akcijos DATA TIKSLINAMA. MUMS ITIN SVARBI DETALI DALYVIŲ REGISTRACIJA, kad galėtume Jus informuoti apie pokyčius.

Mes darom